Męska strefa

Dlaczego SPA ma być tylko dla kobiet?
Zabiegi Pielęgnacyjne Twarzy
  • Caviar Power
    Intensywny zabieg dedykowany głównie dla skór suchych, wymagających odżywienia. Kompleks substancji aktywnych Hydrolite odpowiada za silne nawilżenie. Żel DNA pozyskiwany z kawioru pobudza mechanizmy naprawcze i ma właściwości przeciwstarzeniowe. Skóra staje się gładka i elastyczna- nabiera blasku.
    Cena: 280 zł, czas trwania: 55 min.

  • Hyaluronic Super Hydration
    Zabieg głęboko nawilżający, chroniący przed utratą wilgotności, wyrównujący niedobory wody w głębszych warstwach naskórka. Zastosowana podczs zabiegu maska o delikatnej i kremowej konsystencji dzięki zawartemu trójpostaciowemu kwasowi hyaluronowemu działa na każdym poziomie skóry. Istotnym elementem tego zabiegu jest obecność lizyny i karnityny co w znaczący sposó wpływa na nawodnienie skóry. Zabieg przeznaczony dla skóry po 30 r. życia
    Cena: 190 zł, czas trwania 55 min.

Rosyjski masaż kręgosłupa

Niezwykły masaż połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem. Odpowiednio dobrane techniki masażu i konsystencja miodu sprawiają, że ma on działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Miodowy masaż pleców to nie tylko metoda na przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni, ale również świetny sposób na odprężenie, wyciszenie i relaks. Miód „wyciąga” toksyny, ułatwia usuwanie soli przez skórę, tkankę podskórną oraz mięśnie.

Cena: 110 PLN

Masaż twarzy

Energetyzująco-relaksacyjny zabieg, stymuluje mięśnie twarzy, pobudza krążenie, rozluźnia system nerwowy oraz łagodzi podrażnienia i redukuje stres Efektem jest świeży i promienny wygląd.

Cena: 90 PLN